CDN Automatyczna wysyłka raportów z ERP Optima

Wygodne raportowanie wygasających umów, badań oraz uprawnień. Automatyczne raporty otrzymasz co miesiąc w wiadomości e-mail oraz do pobrania w formacie PDF.

CZYTAJ WIĘCEJ

Integracja ze sklepem internetowym Shoper

Chcesz sprzedawać więcej, szybciej i skutecznej? Skorzystaj z integracji pomiędzy Comarch ERP Optima a sklepem internetowym Shoper. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Integracja ze sklepem internetowym PrestaShop

Zautomatyzuj sprzedaż w Internecie, dzięki integracji Comarch ERP Optima z PrestaShop.

CZYTAJ WIĘCEJ

Importer delegacji

Dodatek pozwala na rejestrację oraz rozliczanie delegacji w systemie finansowo-księgowym oraz jest dedykowanym rozwiązaniem do systemów Comarch ERP XL i Comarch ERP Optima.

CZYTAJ WIĘCEJ

Migrator kart towarowych z systemu Comarch ERP XL do Comarch ERP Optima

Automatyzuje procesy zakładania kart towarowych w systemie Comarch ERP Optima na podstawie wprowadzonych kart w systemie Comarch ERP XL. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dodatkowe kolumny na listach i na dokumentach w Optima

Specjalnie dla potrzeb Twojej firmy przygotujemy dodatkową kolumnę lub kolumny na listach i dokumentach. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Import czasu pracy z IPOsystem

Czas pracy (plan + czas realny) jest ewidencjonowany w systemie produkcyjnym IPO za pomocą czytników przy wejściu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rozliczenie czas pracy aktorów z aplikacją SPEKTAKL+

Aplikacja SPEKTAKL+ rozlicza czas pracy aktorów pracujących na etacie, kontrakcie lub umowie cywilno-prawnej. Aktorzy mogą grać w jednej sztuce lub kilku oraz mieć role pierwszoplanowe, czy też być statystami. Szybko i łatwo nalicza wynagrodzenia w każdym z poprzednio wymienionych przypadków. Dodatkowo można uzyskać raporty dotyczące kosztów osobowych wszystkich sztuk, które znajdują się w repertuarze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Automatyczne generowanie wybranych raportów z aplikacją e-RID

Aplikacja e-RID umożliwia generowanie raportów z kilku baz bez potrzeby uruchamiania systemu Comarch ERP Optima. Dostęp do raportów (w formacie PDF, XLS) jest możliwy przez stronę www, bez konieczności posiadania systemu ERP. Rozwiązanie to sprawdza się szczególnie w biurach rachunkowych. Pozwala na generowanie raportów w ujęciu całych grup kontrahentów, jak i pojedynczych klientów.

Automatyzacja procesu wysyłki z AVOCADO Shipping

Integracja z kurierami, spedytorami i operatorami logistycznymi. AVOCADO Shipping redukuje koszty i eliminuje pomyłki. Aplikacja dla firm kurierskich drukujących listy przewozowe. Dodatek dedykowany dla firm, które korzystają z systemów ERP od Comarch, Subiekt GT, Sello, Sap Business One, Enova, lub Asseco WF-Mag. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Szukasz innego rozwiązania?

Powyższa lista to najczęściej wybierane dodatki programistyczne i aplikacje współpracujące z systemem Comarch ERP Optima.

W naszej ofercie posiadamy znacznie więcej interesujących rozwiązań. Ponadto przygotowujemy dedykowane rozwiązania programistyczne dla małych, średnich i dużych firm oraz biur rachunkowych. W celu automatyzacji procesów, zwiększenia zysków firm oraz ułatwienia pracy z systemami Comarch ERP. Skontaktuj się przez nasz formularz kontaktowy, aby poznać szczegóły.